Tisztelt Látogató!

Az „ÖrökSÉgünk” Alapítvány 1999-ben jött létre Sé községben.

Az alapítvány célja:

• Sében az elődök által létrehozott, meglévő örökség ápolása, a hagyományok megőrzése, valamint hagyományteremtés,
  • a falu lakókörnyezetének szépítése, szépségének megóvása.

A közhasznú alapítvány létrehozásakor az 1901-ben épült római katolikus templomunk 100 éves évfordulójának megünneplésére készültünk. A felújítási munkákat kívántuk önkéntes munkával és adomány gyűjtéssel támogatni.

Az elmúlt évtizedek alatt az alapítvány folyamatosan működött és tevékenységi köre bővült, sokrétűbb lett. Ezt az alapítvány működtetőinek köszönhetjük.

Hálásan köszönjük a korábbi és jelenlegi kuratóriumi tagok önzetlen és odaadó munkáját.

Korábbi kuratórium:  Csalló Ferenc (1999-2004) elnök, tagok: Garger Imre (2004-2013), Papp Béla (1999-2004), Sörös István (1999-2013) és Takács Lajosné (2013-2022).

Jelenlegi kuratórium: Horváth Balázsné (2004 óta) elnök, tagok: Bartos Dénesné (2013 óta), Nagyné Kecskés Mónika (2022 óta), Poór Sarolta (2013 óta), Sipos Gábor (2013 óta) és Dr.Szendrő-Németh Tamás (2013 óta).

Köszönjük támogatóinknak a sok önzetlen, önkéntes munkát, az adományokat, a személyi jövedelemadó 1 %-ának felajánlását.

Köszönjük Sé Község mindenkori önkormányzati vezetőinek az együttműködést.

Az alapítvány ügyvezető szerve

A kuratórium elnöke:

Horváth Balázsné

A kuratórium további tagjai:

Bartos Dénesné

Nagyné Kecskés Mónika