Könyvbemutatók

Dr. Csider Sándor költő, díszpolgár verses köteteinek megjelenését támogattuk és könyvbemutatókat tartottunk a faluházban: „Álomút” 2016, „Karácsony éjjelén” 2018. Dr. Károlyi Mária régész séi leletekről szóló „A kozmikus parancs” című kötetének bemutatását segítettük Szombathelyen a Levéltár kiállító termében 2018. december hónapban, majd 2019. januárban Sében.

Kiállítások

Fontosnak tartottuk a faluban fellelhető helytörténeti anyag bemutatását, ezért a faluházban a millenniumi zászló átadásakor 2000-ben Helytörténeti kiállítást készítettünk.
Az „ÖrökSÉgünk” Alapítvány 20 éves évfordulóján 2019-ben rajz-és fotópályázatot hirdettünk, az elkészül alkotásokat a faluházban állítottuk ki, díjaztuk, a fotókból naptárt készítettünk.
Alapítványunk elnökének Horváth Balázsnénak Csider Sándorral közös kiállítását „Üzenetek a múltból két művészeti ág tükrében” címmel az önkormányzat szervezte 2023. szeptember hónapban.